Promocja - Przejdź z abcFaktury do abcWarsztatu MAX za free!

Wiesz, jaki silnik najlepiej nadaje się pod LPG? Bez zająknięcia wymienisz 10 najszybciej rdzewiejących aut? Świetnie! Mamy promocję właśnie dla Ciebie!

Przejdź za darmo z abcFaktury na abcWarsztatu Max!

Dlaczego warto?

Jesteś mechanikiem samochodowym – fakturowanie i prowadzenie magazynu to dla Ciebie za mało!

W abcWarsztatu dodatkowo stworzysz bazę wszystkich obsługiwanych przez siebie pojazdów, a dane auto łatwo znajdziesz, np. po numerze VIN. Szybko wygenerujesz zlecenia warsztatowe, a z nich dokumenty handlowe i magazynowe.

Pamiętaj, abcWarsztatu umożliwi Ci także obsługę sprzedaży i magazynu oraz obsługę plików JPK-VAT, JPK-MAG, JPK-FA.

Jeszcze jedno! Z łatwością otworzysz bazę danych abcFaktury w abcWarsztatu. Co Cię powstrzymuje?

Wypróbuj nasz program dedykowany mechanikom samochodowym i handlującym częściami do aut.

Instrukcja

 1. Uruchom oprogramowanie abcFaktury i wykonaj kopię bezpieczeństwa – archiwum wszystkich Twoich danych:
  Menu Start (Winodws)/ Nazwa programu (macOS) -> Utwórz kopię bezpieczeństwa.
  Po utworzeniu kopii bezpieczeństwa zamknij oprogramowanie abcFaktury.
 2. Zgłoś się do BinSoft i poinformuj nas, że chcesz skorzystać z promocyjnego przejścia z abcFaktury na abcWarsztatu lub skorzystaj z przycisku na dole strony.
 3. Po otrzymaniu od nas potwierdzenia przepisania klucza licencyjnego zainstaluj oprogramowanie abcWarsztatu na swoim komputerze.
 4. Aby w programie abcWarsztatu pracować na dotychczas zgromadzonych w programie abcFaktury danych, przy pierwszym uruchomieniu abcWarsztatu należy wybrać:
  Menu Start (Winodws)/ Nazwa programu (macOS) -> Przywróć z kopii bezpieczeństwa -> Wskazujemy kopię bazy danych utworzoną w kroku 1.

Nie zaleca się odinstalowywania programu abcFaktury przed pierwszym otwarciem w programie mpFaktura bazy danych z programu abcFaktury.

Regulamin Promocji

 1. Promocją są objęci użytkownicy oprogramowania abcFaktury w wersji Professional i Max, a więc ci, którzy wykupili licencję na ww. oprogramowanie, a tym samym posiadają swój indywidualny klucz licencyjny do programu
 2. Promocja polega na przejściu z oprogramowania abcFaktury (Professional lub Max) na oprogramowanie abcWarsztatu Max pod następującymi warunkami:
  • klucz licencyjny Klienta pozostaje bez zmian, zmienia się jedynie przypisany do niego program; nie ma możliwości posiadania jednocześnie licencji zarówno na program abcFaktury, jak i na program abcWarsztatu zarejestrowanych tym samym kluczem licencyjnym;
  • termin wygaśnięcia licencji Klienta pozostaje bez zmian (tzn. licencja na program abcWarsztatu wygaśnie wówczas, kiedy wygasłaby licencja na program abcFaktury;
  • jeśli Klient skorzysta z promocji i przejdzie na abcWarsztatu, ale w trakcie trwania licencji uzna, że chce powrócić do oprogramowania abcFaktury, ma taką możliwość. Należy wówczas skontaktować się z BinSoft.
 3. Podczas przedłużenia promocyjnej licencji klient może nabyć wersję abcWarsztatu Max, Professional lub Home. Może także zrezygnować z korzystania z oprogramowania abcWarsztatu i ponownie nabyć licencję na abcFaktury (w wybranej przez siebie wersji).
 4. Promocją są objęci Klienci, którzy posiadają klucz na oprogramowanie abcFaktury Professional lub Max minimum 2 miesiące.
 5. Promocja trwa do końca sierpnia 2019 r.

Not found!!